+48 32 639 05 06 Lista WOD Przeczytaj newsy

Fitness

Fitness to zajęcia pozwalające utrzymać nasz sylwetkę jak w najlepszej formie. Różnorodność zajęć pozwala każdemu odnaleźć coś dla Siebie. Profesjonalna Kadra zaangażowana w swoją pracę , robiąca to z pasją zarazi Was pozytywną energią i zmotywuje do działania. Zajęcia prowadzone są w taki sposób aby Twoje ciało miało ciągle urozmaicony trening żeby Twoje mięsnie pobudzić do działania i spalić nadmiar tłuszczu.​

Profesjonalni młodzi aczkolwiek doświadczeni i bardzo zaangażowani instruktorzy przygotowują plany prowadzonych przez siebie zajęć w taki sposób aby Twoje ciało miało ciągle trening urozmaicony, ciągle podejmowało nowe wyzwania i uzyskiwało coraz to lepsze efekty.

ZAJĘCIA FITNESS / ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI ZAJĘCIAMI

ABT

Nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności w walce o płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. Wielokrotne dokładne powtarzanie serii ćwiczeń pod okiem instruktora wpływa na wzmocnienie mięśni, uelastycznienie skóry i przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, stając się jednocześnie doskonałą metodą na rozprawienie się z cellulitem.

POWER PBU

Doskonały sposób na świetną sylwetkę! To trening o charakterze wzmacniająco-kształtującym. Zaczyna się od 10–15-minutowej rozgrzewki, po której następuje kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący głównie dolne partie ciała. Ćwiczenia wykonywane są w pozycjach izolowanych, gwarantujących najlepsze możliwe skoncentrowanie się na ćwiczonej partii ciała.Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę, płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Ponadto przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Efektem ćwiczeń jest także widoczna poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej.

Pilates

Zajęcia których podstawą jest wykonywanie ćwiczeń w rytmie własnego oddechu i pełnej koncentracji. Trening ten prowadzony przy spokojnej muzyce wzmacnia głębokie mięśnie brzucha, pleców i miednicy oraz wyrabia nawyk utrzymywania prawidłowej postawy.

Pump

Zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych do tej formy ruchu sztang. Podczas treningu wykonywane są izolowane ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe. Zmiana obciążenia pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych grup mięśniowych oraz indywidualnej siły uczestnika. Zajęcia łączą dwa procesy pracy ciała ludzkiego (wydolnościowy i wzmacniający) co powoduje, że nawet do 12 godzin po zakończonym treningu kontynuowane jest spalanie. Zajęcia spełniają wymagania osób potrzebujących wyzwań i oczekujących widocznych efektów w postaci kształtowania sylwetki oraz wzrostu siły organizmu.

Zdrowy kręgosłup

Trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział w stabilizacji kręgosłupa będący niezbędną profilaktyką w dbałości o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie, jednocześnie ucząc prawidłowych nawyków ruchowych.

TRX

To kompleksowy trening całego ciała. Zwiększa wytrzymałość, siłę, równowagę i mobilność. Wyróżnia go funkcjonalność a wszystko dzięki wykorzystaniu podwieszonych taśm TRX gdzie trenujący ćwiczy z obciążeniem własnego ciała. Ćwiczenia są wielostawowe, wieloosiowe i holistyczne. Trening dedykowany jest wszystkim, zarówno kobietom jak i mężczyznom. Nie ma w nim choreografii tanecznej. Skutkiem ubocznym treningu jest duży zastrzyk energii!

TBC (Total Body Conditioning)

Kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa poprawia kondycję i wydolność oddechową, przyspiesza krążenie, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i ładniejsza a część wzmacniająca (z wykorzystaniem przyrządów takich jak step, hantle, gumy, obciążenia) uruchamia mięśnie górnej i dolnej części ciała pozwalając na wymodelowanie całej sylwetki.

SPARTA TEAM

Co tydzień ktoś z Naszego Spartańskiego Teamu przygotuje dla Was magiczne zajęcia. Jeśli zechcecie będzie to PBU, jeśli jednak wolicie będzie to np. TRX.

FIT MIX

Trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać mocne i ładnie zarysowane mięśnie. Serie prostych ćwiczeń z użyciem różnych przyrządów wpływają na proporcjonalne kształtowanie sylwetki. Ze względu na swą prostotę połączoną ze skutecznością kierowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku i kondycji fizycznej.

ZUMBA®

Zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór kroków, kombinacji ruchów i muzyki gwarantuje świetną zabawę i olbrzymią dawkę energii. To trening cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę - jeden z przyjemniejszych sposobów na zgubienie kalorii przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności.

Stretching

Zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność mięśni oraz zwiększających zakres ruch w stawach, sprzyjająca utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Brzuchomania

Zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i wyszczuplanie mięśni brzucha. Rozpoczynają się krótką rozgrzewką połączoną w dalszej części z ćwiczeniami w pozycji stojącej angażującymi mięśnie okolic brzucha, bioder i dolnej części kręgosłupa. Ciąg dalszy to zestaw prostych ćwiczeń na macie z naciskiem na dokładność ich wykonania. Brzuchomania to gwarancja sukcesu w walce o płaski brzuch.

Bikini Workout

Trening nastawiony na wyszczuplanie i modelowanie kobiecej sylwetki. Opiera się na różnorodnych ćwiczeniach powtórzeniowych, które wysmuklają nogi, ujędrniaj pośladki i wzmacniają brzuch. Na zajęciach wylewane są litry potu a wraz z nimi redukowana jest tkanka tłuszczowa.

Tabata

Trening interwałowy o wysokiej intensywności okrzyknięty rewolucyjną metodą spalania tkanki tłuszczowej. Polega na wykonywaniu mało skomplikowanych ćwiczeń o maksymalnej częstotliwości przez 20 sekund, które przeplatane są 10 sekundowymi przerwami. Metoda ta gwarantuje szybkie schudnięcie oraz poprawienie wytrzymałości tlenowej i beztlenowej.

STEP DANCE

Taneczne zajęcia choreograficzne na stepie w rytm energetyzującej, porywającej muzyki. Zajęcia te doskonale wpływają na poprawę koordynacji ruchowej oraz poprawę kondycji i wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Duża ilość kombinacji ruchowych sprawia, że trening na stepie to wspaniała zabawa dla każdego, angażuje szczególnie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud, dzięki czemu jest doskonałym sposobem na modelowanie sylwetki.

JOGA (ASHTANGA)

Ashtangę wyróżniają określone sekwencje asan, wymagające stosowania band i ciągły ruch zgrany z głębokim oddechem, który generuje ciepło, pot, powoduje oczyszczanie ciała i rozwija wyjątkową elastyczność, siłę oraz równowagę. Praktyka Ashtangi jest najbardziej intensywną praktyką Hatha Yogi. Pośród jogicznych praktyk właśnie ona ma największą siłę uzdrawiającą (fizycznie, emocjonalnie, duchowo) i daje najgłębsze oczyszczenie ciała z toksyn. Porządek sekwencji odzwierciedla wiedzę o otwieraniu ciała, tworzeniu wewnętrznej siły, elastyczności i równowagi.

"Jeśli praktykujemy naukę jogi, która jest użyteczna dla całej ludzkości i która przynosi szczęście teraz i w przyszłości - jeśli praktykujemy bezbłędnie - to zdobędziemy fizyczne, psychiczne i duchowe szczęście, a nasz umysł rozpłynie się w jaźni."

Boot Camp

Ostatni HIT zajęć fitnesowych! Zajęcia wzorują się na treningu ogólnorozwojowym, który jest przeprowadzany w wojsku. Wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Jest to trening wytrzymałościowy, któremu poddawani są wszyscy rekruci, zanim osiągną status zawodowego żołnierza. I niech nie wydaje ci się, że treningi te różnią się od tych filmowych... bo w prawdziwym życiu to właśnie trener stoi na straży twojej wagi i pilnuje, abyś osiągnęła wytyczony cel.

Mental Body

To nowatorska forma ćwiczeń należąca do grupy Body&Mind. Trening ten doskonale rzeźbi mięśnie, wysmukla sylwetkę oraz przywraca równowagę fizyczną i psychiczną. Kontrolowany przez umysł ruch uwalnia mięśnie od napięcia i stresu.

MIX DANCE

Doskonałe źródło zabawy oraz zwiększenie aktywności fizycznej dziecka - nauka tańca w wielu jego odmianach - rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie.

LATINO

Dla wszystkich kobiet, które kochają gorące latynoskie rytmy! Zajęcia, na których nauczysz się tańczyć, zmysłowo poruszać, a przy okazji ukształtujesz swoją sylwetkę i spalisz mnóstwo kalorii. Taniec w latynoskich rytmach nie tylko pięknie rzeźbi talię, biodra i ramiona, ale wpływa także na poprawę nastroju i dodaje pewności siebie. Na zajęciach poznasz najgorętsze latynoskie tańce: salsę, sambę, mambo, cha-chę, bachatę, merengue połączone w prostych choreografiach. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. Te zajęcia to także, a może przede wszystkim odkrywanie swojej wartości, kobiecości i piękna.

Taniec brzucha

Zajęcia pozwalające na odkrycie samej siebie i pokonanie barier własnego ciała, a także zaakceptowanie własnej figury. Najprostsza droga do pokochania swojego ciała. Warto odkryć to, co kobiecie dała natura, nie na darmo taniec brzucha uznawany jest za najbardziej kobiecy taniec świata. Dajmy się ponieść orientalnej tajemnicy i odkryjmy siebie na nowo.

Taniec brzucha jest piękny, efektowny, subtelny, zmysłowy, energetyczny... może być taki, jak zechcesz i taki, jaką jesteś Ty (jak powiedziała słynna tancerka Rasha: "Możesz być kotką, możesz być buszmenką"). Jedno jest pewne - taniec ten robi wrażenie: ten czar, te niesamowite ruchy bioder... dodaje powabu, miękkości ruchów, gracji i elegancji.

TRENERZY FITNESS / ZOBACZ KTO CIEBIE WYTRENUJE

TAK TRENUJEMY / PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM

Tak ćwiczymy w CrossFit Sparta Rage

METAMORFOZA/ ZMIEŃ SIĘ Z NAMI