+48 32 639 05 06 Lista WOD Przeczytaj newsy

Ekstremalna Metamorfoza w 3 miesiące

Otyłość to choroba cywilizacyjna. Złe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej dotyka większość społeczeństwa. Postanowiliśmy wyjść na przekór i zorganizować projekt, który będzie pokazywać jak zdrowo żyć i skutecznie się odchudzić. Redukcja tkanki tłuszczowej jest bardzo trudnym zabiegiem ze względu na kilka czynników. Zdajemy sobie sprawę, że przyjść samemu na sale fitness czy box Crosfitowy jest trudno. Szczególnie dla osób otyłych, które postrzegają siebie w krzywym zwierciadle. "Będę najgorszy, najgrubszy, ośmieszę się" - oczywiście tak nie jest ale większość osób z nadwagą i otyłością tak właśnie myśli. Ekstremalna metamorfoza to grupa! Grupa osób z tym samym problemem, z podobnym poziomem sprawności fizycznej i pierwszą prawdziwą stycznością z aktywnością fizyczną! Dlatego program odnosi tak wieli sukces. Nikt nie czuje się gorszy, wszyscy się wspierają na wzajem i motywują do działania.

Program w 3 miesiące odmienia sposób postrzegania siebie. Uczy zdrowych nawyków żywieniowych i pasji do ćwiczeń fizycznych. Nawet najbardziej oporni uczestnicy znajdują aktywność fizyczną, która sprawia im przyjemność, radość i satysfakcje. W każdym tygodniu uczestnicy mają do wykonania trening Indoor Cycling, fitness i Crossfit. Dodatkowo 2 razy w tygodniu pracują samodzielnie w klubie z indywidualną rozpiską treningowa z ćwiczeniami interwałowymi. Nad wszystkimi czuwają najlepsi trenerzy na Śląsku! Trenerzy mają ogromne doświadczenie w sporcie, rekreacji oraz w prowadzeniu osób otyłych. Młoda kadra zapewnia świeżość i treningi, które są na topie! Zespół stworzony na potrzeby programu świadomie planuje każdy miesiąc!

Co miesiąc wykonujemy pomiary po to by kontrolować postępy naszych uczestników. Za pomocą wagi i centymetra sprawdzamy w jakim kierunku przebiega redukcja. Jak wiadomo w redukcji tkanki tłuszczowej najważniejsza jest dieta. Nie zostawiamy uczestników z tym problemem. Dietetyk rozpisuje plan żywieniowy, który jest gwarancją spadku tkanki tłuszczowej!

III Edycja programu

Aktualnie dobiegła końca 2 edycja programu i czekamy na kolejne zgłoszenia uczestników chcących zmienić swoje życie!

W 3 edycji programu przygotowaliśmy dla Was 2 specjalne programy!

Program odchudzający:

Przez 3 miesiące pod czujnym okiem trenerów i dietetyka wybrana grupa uczestników programu przejdzie pełną metamorfozę! Prawidłowe odżywianie + ćwiczenia fizyczne pozwolą Ci osiągnąć wymarzone efekty mierzone w zgubionych centymetrach, szerokości uśmiechu i lepszym zdrowiu!

Jak zakwalifikować się do grupy:
I ETAP
Wyślij e-mail na adres metamorfoza@spartadg.pl o tytule "Moja ekstremalna metamorfoza w 3 miesiące! - program odchudzający". Napisz nam dlaczego to Ciebie powinniśmy wybrać, wyślij dwa zdjęcia sylwetki: przodem i bokiem na których trzymasz kartę z widocznym napisem "Ekstremalna metamorfoza 3" niezasłaniającym sylwetki.
Zgłoszenia przyjmujemy do 27.11.2015 do 11.12.2015
II ETAP
Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń zakwalifikujemy do drugiego etapu 50 osób, które przejdą rozmowę kwalifikacją. Po rozmowie wybierzemy 30 osób, które wejdą do programu!

Koszt: 129 zł za miesiąc - cena zawiera: 12 treningów z trenerami (crossfit, indoorcycling, fitness), indywidualną rozpiskę treningową na bieżnię, konsultacje z dietetykiem oraz korzystanie z sauny.

Czas trwania: 04.01.2016 - 02.04.2016


Nowość! Program budowania masy mięśniowej:

Przez 3 miesiące pod czujnym okiem osobistego trenera i dietetyka wybrana grupa uczestników programu przejdzie pełną metamorfozę nastawioną na przybranie na masie mięśniowej i wyrzeźbienie sylwetki! Prawidłowe odżywianie + ćwiczenia fizyczne pozwolą Ci osiągnąć wymarzone efekty które odnajdziesz w upragnionej sylwetce sportowej / FIT!

Jak zakwalifikować się do grupy:
I ETAP
Wyślij e-mail na adres metamorfoza@spartadg.pl o tytule "Moja ekstremalna metamorfoza w 3 miesiące! - program budowania masy mięśniowej". Napisz nam dlaczego to Ciebie powinniśmy wybrać, wyślij dwa zdjęcia sylwetki: przodem i bokiem na których trzymasz kartę z widocznym napisem "Ekstremalna metamorfoza 3" niezasłaniającą sylwetki.
Zgłoszenia przyjmujemy do 27.11.2015 do 11.12.2015
II ETAP
Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń zakwalifikujemy do drugiego etapu 15 osób, które przejdą rozmowę kwalifikacją. Po rozmowie wybierzemy 10 osób, które wejdą do programu!

Koszt: 299 zł za miesiąc! Cena zawiera: 8 TRENINGÓW PERSONALNYCH z trenerem, opiekę własnego trenera w trakcie całego programu, indywidualną rozpiskę treningową, konsultacje dietetyczne oraz korzystanie z sauny. Koszt pakietu nie objętym programem wynosiłby 1200 zł za miesiąc!!!

Czas trwania: 04.01.2016 - 02.04.2016


Nowy rok to dobry czas na zmiany!!
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

TAK TRENUJEMY / PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM

Tak ćwiczymy w CrossFit Sparta Rage

METAMORFOZA/ ZMIEŃ SIĘ Z NAMI